PIB Bodex

PIB "BODEX"
J.K. Bordulak s.j.


ul. Portowa 5
67-200 Głogów
tel./fax: 0-76 835-28-06
info@pib-bodex.plO firmie

Przedsiębiorstwo Bodex usytuowane jest w rejonie prowadzenia aktywnej działalności gospodarczej (ul. Portowa 1 w Głogowie). W najbliższym sąsiedztwie znajduje się około 30 firm o różnych profilach działalności związanych min. z budownictwem ogólnym, instalacjami branżowymi, działalnością wytwórczą i handlową, transportem drogowym.

Zatrudniamy personel kierowniczy o wysokich kwalifikacjach i uprawnieniach instalacyjno - budowlanych. Poza tym, nasza kadra pracownicza posiada bogate doświadczenie techniczno-zawodowe.

Gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych usług. Pracujemy w oparciu o nowoczesne technologie budowlane. Bogate doświadczenie, które firma zdobyła przez lata swojej działalności pozwala na krótkie terminy realizacji inwestycyjnych wykonywanych na wysokim poziomie technologicznym.

Firma dzięki dużym możliwościom sprzętowym i transportowym prowadzi działalność w szerokim zakresie na budowach w województwie Dolnośląskim i terenie całego kraju. Dysponujemy szerokim zapleczem sprzętowym, które jest systematycznie modernizowane, aby spełniało najnowsze standardy, dzięki czemu możemy pracować w każdych warunkach.

Zrealizowane przez nas kontrakty, zarówno na terenie powiatu głogowskiego w zakładach KGHM Polska Miedź S.A., a także na terenie całego kraju poparte są szeregiem rzetelnych referencji, potwierdzających naszą wysoką pozycję na regionalnym rynku usług instalacyjno – budowlanych. Środowisko gospodarcze jest przychylnie nastawione wobec działalności lokalnych przedsiębiorstw, co sprzyja w prowadzeniu interesów i planom dalszego rozwoju.
Galeria
Copyright © 2009. All rights reserved.

Projektowanie stron www - MediaSoft.net.pl